Terapia wspierania płodności

Terapia wspierania płodności Warszawa - Terapie Wschodu

Terapia wspierania płodności

W obecnych czasach coraz więcej par ma problemy z poczęciem dziecka. Szybkie tempo życia, stres czy choroby współistniejące to niektóre z wielu przyczyn uniemożliwiających zajście kobiecie w ciążę. Co ważne, problem z płodnością występują zarówno u kobiet jaki mężczyzn. U wielu panów plemniki są w słabej jakości i ilości.

Jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę? W takich sytuacjach z pomocą przychodzą naturalne metody działania, w tym Tradycyjna Medycyny Chińska (TMC). Jako doświadczona naturopatka oferuję pomoc z wykorzystaniem praktyk TMC. Stosowana przeze mnie terapia wspierania płodności przynosi efekty u kobiet jak i u mężczyzn. Jak zajść w ciążę przy zastosowaniu naturalnych metod? Terapie Wschodu opierają się na wspieraniu wszystkich trzech sfer człowieka – duszy, umysłu oraz ciała. Zdrowy organizm, który osiągnął równowagę między tymi trzema elementami, ma siłę i witalność by wydać na świat potomstwo.

Wspomaganie płodności i niepłodność Warszawa - Terapie Wschodu

Jak zwiększyć szansę zajścia w ciążę?

Staranie się o dziecko często trwa przez wiele tygodni, miesięcy, a nawet lat. Każdy przypadek jest inny, dlatego do każdego z klientów podchodzę w sposób indywidualny. Są jednak pewne cechy wspólne, na które przyszli rodzice muszą zwrócić uwagę. Co składa się na terapie wspierania płodności? Przede wszystkim trzeba zadbać o zdrowy i silny organizm. Liczy się dobra dieta, odpowiednia ilość snu i efektywny wypoczynek. Jeśli wypoczynek, to i właściwa forma aktywności. Zbyt intensywne ćwiczenia mogą utrudnić zajście w ciążę.

Nie bez znaczenia jest również zbilansowana dieta, bogata w niezbędne witaminy i minerały, a także właściwa waga ciała. Zbyt niska lub przeciwnie – zbyt wysoka, zmniejsza szansę na zajście w ciążę. W terapii wspierania płodności stosuj się także zioła, polskie oraz te wykorzystywane w TMC. Wprowadzenie ich do codziennej diety pomaga odzyskać witalność organizmu, wpływa na samopoczucie czy np. poziom libido. Wszystkim parom, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, zalecam również korzystanie z metod relaksacyjnych (np. masaż shiatsu) oraz akupunktury. Terapia wspierania płodności obejmuje również pracę z umysłem w celu eliminacji stresu. Stres wpływa negatywnie na organizm oraz jest przyczyną wielu dolegliwości. Warto nauczyć się metod relaksacji, co znacząco wspomaga zajście w ciążę, jak i wpływa na ogólną kondycję psychiczno-fizyczną organizmu.

Zwiększenie płodności i niepłodność Warszawa - Terapie Wschodu

Leczenie niepłodności Warszawa i okolice

W gabinecie Terapie Wchodu zajmuję się wspieraniem płodności. Zapraszam do kontaktu wszystkie kobiety, które mają problemy z zajściem w ciążę, poroniły lub planują dziecko po 35 roku życia. Terapia wspierania płodności jest również pomocna w przypadku np. podwyższonego poziomu FSH. Na konsultację zapraszam również mężczyzn. Podczas wywiadu skupiam się na trzech sferach – ciele, duchu i umyśle pacjentów, aby móc dobrać terapię jak najlepszą dla ich przypadku.

Efektami terapii jest poprawa stanu komórek jajowych, macicy u kobiet oraz lepsza jakość i ilość plemników u mężczyzn. Pobudzenie układu rozrodczego to chyba najwłaściwsza odpowiedź na pytanie jak zajść w ciążę. TMC to skuteczne rozwiązanie w przygotowaniu się do ciąży,aby mieć zdrowe dziecko, wcześniej trzeba zadbać o zdrowie matki .