Liftingujący japoński masaż twarzy Kobido

Japoński masaż twarzy Kobido Warszawa - Terapie Wschodu

Liftingujący japoński masaż twarzy Kobido

Lifting twarzy to jeden z zabiegów chętnie wybieranych w salonach urody przez kobiety, które zauważyły, że ich cera zaczyna się starzeć i nie jest już tak napięta, jak kiedyś. Masaż japoński twarzy Kobido to doskonała alternatywa dla inwazyjnych zabiegów. Niechirurgiczny lifting twarzy przy pomocy techniki Kobido wywodzi się z tradycyjnych japońskich założeń medycznych oraz polega na masowaniu twarzy w taki sposób, że staje się ona odprężona i odświeżona. Japoński lifting twarzy z powodzeniem stosowany był wieki temu, a obecnie coraz chętniej decydują się na niego osoby, które pragną osiągnąć efekt odmłodzenia bez nadmiernej ingerencji w swoją twarz. Masaż Kobido to różnorodna kombinacja wielu technik manipulacji rękoma. Japoński masaż twarzy zawiera zarówno bardzo powolne ruch manipulacyjne jak i szybkie, intensywne pociągnięcia palcami. Powolna technika służy relaksacji,a intensywne etapy masażu Kobido mają na celu stymulację skóry i pobudzenie jej do produkcji składników skóry w celu osiągnięcia efektu liftingującego. Należy zaznaczyć, że masaż Kobido nigdy nie powinien powodować bólu, chociaż niektóre techniki masażu są bardzo szybkie i intensywne. W przypadku takich zabiegów jak japoński masaż twarzy Warszawa jest miastem, gdzie również zyskał on popularność w ostatnich latach.

Japoński masaż liftingujący twarzy Kobido Warszawa - Terapie Wschodu

Masaż liftingujący twarzy Kobido — jakie efekty można uzyskać?

Liftingujący masaż twarzy, jeśli jest regularnie wykonywany, prowadzi do naturalnego efektu odmłodzenia. Masaż japoński to naturalny sposób na poprawę wyglądu twarzy, który pomaga zniwelować napięcie mięśni, odprężyć cerę, a także zmniejszyć zmarszczki mimiczne. Oprócz tego liftingujący masaż twarzy wpływa korzystnie na pobudzenie metabolizmu komórkowego, dzięki czemu skóra szybciej się regeneruje i odzyskuje młodzieńczy blask. Stosując japoński lifting twarzy, można także opóźnić procesy starzenia się skóry. Należy jednak pamiętać, że sam masaż twarzy nie da spektakularnych efektów, jeśli nie zadba się także o właściwy styl życia i odpowiednią dietę.

Japoński masaż twarzy Kobido Warszawa - Terapie Wschodu

Niechirurgiczny lifting twarzy — Masaż twarzy Warszawa

Jeśli chodzi o masaż twarzy Kobido Warszawa to miasto, w którym wykonuję tego typu usługę. Czerpiąc ze źródła, jakim jest holistyczna medycyna wschodu, polecam masaż liftingujący Kobido jako narzędzie do zachowania młodego wyglądu twarzy. Masaż japoński twarzy to swego rodzaju pielęgnacja nie tylko ciała, ale i umysłu, który podczas takiego zabiegu wycisza i relaksuje. W przypadku zabiegu takiego jak japoński masaż twarzy cena zależna jest od liczby wykonywanych sesji. W niektórych przypadkach wystarczy kilka takich wizyt, a w innych kilkanaście, aby osiągnąć pożądany efekt.

Japoński liftingujący masaż twarzy Kobido Warszawa - Terapie Wschodu

Japoński masaż twarzy przeciwwskazania — kiedy nie wykonywać zabiegu?

Przeciwwskazania do masażu twarzy Kobido wiążą się zarówno ze stanem skóry, jak i chorobami. Liftingujący masaż twarzy nie jest polecany tym osobom, które mają stany zapalne skóry, rany oraz inne uszkodzenia naskórka. Innym dyskwalifikującym czynnikiem do zastosowania masażu twarzy może być nadciśnienie. Również ropne stany wynikające z problemów z trądzikiem są przeciwwskazaniem by stosować masaż Kobido. Masaż liftingujący jest przeciwwskazany po bezpośrednio przebytych zabiegach chirurgiczny, takich jak chirurgiczny lifting twarzy czy botoks. Czasami należy poczekać nawet kilka miesięcy zanim wykona się masaż Kobido. Przeciwwskazań do zabiegu może być więcej, dlatego zachęcam do konsultacji mailowej lub telefonicznej, przed umówieniem się na spotkanie.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z masażu Kobido oraz innych moich usług.