Usługi

Umów wizytę:

Tel. +48 601 959 716,

email: beata@terapiewschodu.plwyślij zapytanie

Konsultacje z dietetyki według TMC

Prowadzę konsultacje w zakresie poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia w oparciu o medycynę chińską. Więcej o dietetyce w medycynie chińskiej TUTAJ

Terapia Wspierania Płodności

Przygotowanie do ciąży przy pomocy diety opartej na medycynie chińskiej.

Terapia prowadzona jest z wykorzystaniem diety, ziół i relaksacji. Korzystam z ziół europejskich oraz stosowany w TMC. Dodatkowy element terapii stanowi akupunktura, którą wykonuje wykwalifikowana akupunkturzystka TMC (usługa dodatkowo płatna).

Naturoterapia Menopauzy

Stanowi pomoc dla Pań wchodzących w okres Menopauzy. Obejmuje zmianę diety, ziołolecznictwo oraz terapie masażem. Ponieważ wraz z wiekiem słabnie cały organizm, warto wtedy stosować zabiegi odmładzające w celu zachowania energii, dobrego samopoczucia i opóźnienia procesów starzenia. Pozwala to zminimalizować objawy klimakterium.  

Dietetyka TMC w stanach nierównowagi emocjonalnej

Zaburzenia emocjonalne, wahania nastroju, choroby psychiczne – medycyna chińska postrzega jako stany nierównowagi w organizmie, wywołujące przepływ określonych emocji lub zaburzenia wewnętrznego systemu Qi (energii procesów życiowych). Emocje można opanować równoważąc Qi w organizmie i w poszczególnych narządach, stosując naturalne holistyczne podejście. Wiele przykrych emocji można usunąć po przez zadbanie o ciało. Zmieniając dietę, stosując określone zioła, wprowadzając więcej ruchu i słońca do swojego życia – to wszystko sprzyja stabilizacji emocjonalnej.

Aby poradzić sobie ze stresem, należy skupić swoją uwagę na codziennych nawykach i przyzwyczajeniach. Nastrój zaczyna się od ciał fizycznego, a zmiana konstytucji od pożywienia. Pierwszym krokiem do polepszenia zdrowia jest dostarczenie wartościowego pożywienia.